Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz emvy #195 üzenetére

    Én sajnos azon emberek közé tartozom, akinek nincs ideje kényelmesen elhelyezkedni és zenét hallgatni. Zenehallgatás reggel és délután a kocsiban (akkor is Béres Zoo Délutáni Show :D), illetve hétvégén takarítás közben. Ahhoz meg nem kell hi-tech cucc, bőven elég a ''gagyi'' Orion 5.1 szett.

    Majd ha olyan nyugodtan tudok élni, és nem kell mással töltenem az időt, hogy le tudjak ülni zenét hallgatni (és csak azt csinálni, semmit nem tenni közben), na akkor elgondolkodnék egy jó minőségű hangfalszetten, legyen az sztereó vagy bármi. De addig semmi értelme a csiliárdos árcédulával rendelkező audio cuccnak, mert nem használnám ki. És ezért nem akarok venni több 10/100e forintért ilyesmit, ezért adtam el a GF6800 kártyámat és ezért nem veszek 100k-ért VGA-t sem. Jelenlegi életvitelemben teljesen megfelel az Orion cucc és a 9800Pro kártya.

    Szóval lehet bármilyen király a 25k-s Klipsch sztereó rendszer, ha nincs értelme megvenni, mert az ember nem használja ki. Másik fele a már korábban említett költség-faktor. Fele annyiért vesz az egyszeri ember egy 2.1 rendszert (Logitech, Ozaki pl.), és hallgatja boldogan. Mert elég sokba kerül neki így is, és úgy érzi, többet kapott a pénzéért.

    Szerintem.

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák