Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Osama

    tag

    Nálam problémázott a 95 felületre épített rendszer (ha jól emlékszem chubby) A maffia telepítése nem indult el. Kénytelen voltam leszedni, és 98ban telepíteni. A shell.dll volt a probléma. Most végre másolások, registry szerkesztések után úgy ahogy, de megy a maffia is. Idáig ez volt az első problémám vele, de stabilabb, gyorsabb rendszer mindegyiknél.

    Ali

  • Osama

    tag

    Szóval nekem nagyon bevált a 98lite. Ezerszer stabilabb, mint 95, illetve 98 kollegája. Lehet, hogy régi, de jelenleg a leggyorsabb, és ezt már kiismerem. Az, hogy sokan bedőlnek az újdonságnak, nem feltétlenül kvetendő. Elég szemét dolog, a támogatást megszűntetni, de ez az üzlet. Elég fura dolg le fikázni egy olyan rendszert, ami már bizonyított. Megjegyzem a profik továbbra is ezt használják! Hogy miért? Azért mert sok program igényeli még a real dost, amit sem me, sem xp testvér nem támogat (tökéletesen). Jelenleg rengeteg régi progi van, ami csak dos alatt fut, és szükség van rájuk. Akik ezt akarják használni, és nem csak játék gépeznek, inkább a 98-at használják. Szerintem a gépkezelés az xp-vel, olyan, mint amikor egy autóban mindent computer vezérel. Már nem kell vezetési tudás, hiszen a computer a fékezési erőt leszabályozza, és gázadás esetén is vigyáz a kipörgésre. Még egy tuskó lábú is tudja vezetni. (Automata váltós a jármű, így még kuplungra sincsen szükség->nem kell kuplungot kezelni tudni. Vajon ez vezetés?)

    Ali

Aktív témák