Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

(#1) zetor2000

zetor2000
(fanatikus tag)

Ennyiért szerintem nem rossz vétel. Type-C lemaradt, de szerintem ez még nem nagy baj. A ma szokásos elemeket hozza.

Angolórákat adok-veszek...

(#2) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Már majdnem megörültem... Fele ekkorában azonnal ... :U

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#3) Arnold2

Arnold2
(őstag)

:Y :Y :Y
Hűű, megvan az új házam!

(#4) daa-raa

daa-raa
(Jómunkásember)

A Chieftec házai régen a masszivitásukról voltak híresek. Erre előállnak egy ilyen papírházzal.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#5) PC-rev-RM

PC-rev-RM
(tag)

Gyerekek, az a kijelző... tiszta 2004. :-D

• Where faith fails, human ingenuity prevails. • • We put the fun in funeral •

(#6) maximusoc

maximusoc
(újonc)

Unalmasak már ezek a házak, mióta bejött az edzett üveg mánia kb ugyanazt a designt kidobta már minden gyártó legyen szó házról vagy ventilátorról, semmi újdonság nincs. Ugyanaz a papírvékony acél, 0 minőség, üveg meg rgb.

(#7) GoldhandRent válasza daa-raa (#4) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Legyen 40 juroval drágább, de akkor legyen legalább 10 kiló
Kinézetre nagyon ott van

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

(#8) roedie válasza maximusoc (#6) üzenetére

roedie
(senior tag)

Minőségért többet kell fizetni 80 eurónál. Azért mindegyik nagyobb gyártónak van masszív háza csak drága.

www.alufoto.hu | Origin, Battlenet: Szedi90 |

(#9) daa-raa válasza roedie (#8) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Anno a Dragon nagytorony volt 80€. Úgy, hogy annak a váza 1,5 mm-es a borítólemezek meg 1 mm-es lemezből voltak. És egy elpusztíthatatlan tank volt. De ugyanez igaz az eredeti Scorpion-ra is, ami kb csak az előlapjában tért el a Dragontól.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#10) Pöttön

Pöttön
(őstag)

Szerintem ezért az árért teljesen korrekt ajánlat.
Aki komolyabb házban gondolkodik valószínűleg nem 25k-ért venne házat. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965

(#11) roedie válasza daa-raa (#9) üzenetére

roedie
(senior tag)

Igen, de mikor volt az? 2003? :U

(#12) sanchezsa válasza daa-raa (#4) üzenetére

sanchezsa
(PH! kedvence)

Nah igen, egy belső desingre épültek, de cserébe én is ráülhettem.. Régebbi pc-imet kb csak Csifi házba építem.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#13) daa-raa válasza roedie (#11) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

És ha akkor volt? Abban a házban ~4-5x annyi anyag volt. Ennyivel nem lett drágább az acéllemez. Azt már meg sem említem, hogy a belső elrendezése is moduláris volt, külön vinyó és ventilátorkeretekkel. Bonyolultabb volt legyártani is.

Ezen maximum az üveglap ami drága, esetleg a ventilátorszabályzó. Ezeket leszámítva egypálcikás ház.

(#14) sanchezsa válasza daa-raa (#13) üzenetére

sanchezsa
(PH! kedvence)

Fordítva, ma van mindenféle future, amit sokan ki se használnak az elcseszett hülyeségek miatt. Régen sok háznak ugyan az volt a belseje.. Főleg a Csifi volt ugyan az.. Semmi extra cucc, cserébe semmi nem volt bezsúfolva.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) bencze

bencze
(senior tag)

kevés a led és túl olcsó

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear =-

(#16) DraXoN válasza bencze (#15) üzenetére

DraXoN
(őstag)

és nem rgb

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#17) roedie válasza daa-raa (#13) üzenetére

roedie
(senior tag)

Azért mondom mert 2003-ban nem annyi volt az átlag kereset mint ma. Az pedig nyilván befolyásolja mennyi anyag van benne, hogy mennyibe kerül.

(#18) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Bejövős szemből és oldalról is, de felülről csak elmegy. USB Type-C meg terjedhetne gyorsabban a házakon!

(#19) DraXoN válasza Fred23 (#18) üzenetére

DraXoN
(őstag)

Tudjátok a type-c miért terjed lassan a házakon? mert csak prémium házikók kapnak belőle.. egyenlőre az "exkluzív" mint anno az usb3 portok, ha az kell, fizess többet...

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#20) daa-raa válasza DraXoN (#19) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

És "véletlenül" ki lettek nyírva a kívülről hozzáférhető meghajtóhelyek, így mégcsak bővíteni sem tudod vele a ház tudását.

(#21) rocketry23 válasza daa-raa (#20) üzenetére

rocketry23
(tag)

Használ még manapság valaki optikát?
Isten tudja mikor írtam utoljára lemezt.

MSI Z97 MPOWER MAX AC - Intel i5-4690K - 2X4GB Corsair Dominator Platinum - MSI GTX 960 Gaming 100ME edition - Chieftec CTG-500 - FD Define S

(#22) DraXoN válasza rocketry23 (#21) üzenetére

DraXoN
(őstag)

múlthéten írtam CD-t ... egy régi számítógépet telepítettem újra ami nem tud USB-ről bootolni..
megszenvedtem vele.. a lemezből is csak a 3. volt jó neki... és rendszert is nehezen találtam ami egyáltalán akar működni a géppel.... de nagy-nehezen össze lett hozva...

de van pár játék programom ami CD/DVD-n van (eredetiek). nincs belőlük steam accountomon digitális változat... esetlegesen egyiket-másikat néha-néha "megkívánom" és telepítem (ha fut egyáltalán win10en). De mondjuk van egy külső USB-s optikai egységem is, így az se lenne gond ha az új gépemben nem lenne ilyen meghajtó... ténylegesen ritkán használom ... pont múlt héten fogyott el az utolsó írható CD-m ... úgy tíz éve vettem kb. 50dbot utoljára... :DDD ..

[ Szerkesztve ]

(#23) tatararpad válasza rocketry23 (#21) üzenetére

tatararpad
(őstag)

Nem is feltétlen az optikai vagy a floppy meghajtót hiányolja ilyenkor az ember, hanem ezek amolyan szabvány 5,25" és 3,5" bővítőhelyek voltak, amikbe lehetett tervezni hasznos és kevésbé hasznos kiegészítőket.

(#24) hash99

hash99
(senior tag)

Én azt nem értem ha alapból ilyen előlappal adnak ki házat ami ugye rohadtul nem tud szellőzni a teteje viszont rácsos és a cikk szerint mégsem lehet oda ventit tenni ennek így mi értelme?

(#25) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Ezzel minden rendben van az ára is jó a ház meg nem különben. Hozták a szokásos formájukat.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#26) daa-raa válasza rocketry23 (#21) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Egyrészt van, aki igen. Másrészt meg pl sokcsatornás ventilátorvezérlők, I/O bővítések és így tovább mehet egy rekeszbe. Mondjuk ebbe még egy radiátor sem igen fér el.

(#27) rocketry23 válasza daa-raa (#26) üzenetére

rocketry23
(tag)

Igazatok van, biztos meg van az igény rá, lehet is kapni sok házat amiben van 5.25".
Én inkább maradok az egyszerű üres előlapnál. :)

MSI Z97 MPOWER MAX AC - Intel i5-4690K - 2X4GB Corsair Dominator Platinum - MSI GTX 960 Gaming 100ME edition - Chieftec CTG-500 - FD Define S

(#28) phanzetomox

phanzetomox
(őstag)

Az előlapján lehet főzni is, vagy minek van rajta villany tűzhely? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.