Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz FollowTheORI #35 üzenetére

    "Én arról beszélek ezek mikor még úttőrő dolgok voltak, akkor a piacon még sehol senki nem volt még csak a közelében sem... "

    Nem, mocskosul nem erről beszéltél és ez itt a probléma. Ha ezt mondod, amit itt fent idézek, akkor mindenki egyetért és viszlát...

    Te viszont tudod egyáltalán hogy mit írtál? Várjál, idézek a Te hsz-edből :)

    "Attól még hogy mással gyártatják, elég kevés (kb nulla) más termék van retina display-el." forrás

    Ezt írtad a #24-es hsz-edben, hogy kb nulla más termék van retina display-el! Márpedig a "van" az nálam jelen idő. És kapásra soroltam neked vagy 10 olyan terméket más gyártótól amik megfelelnek az Apple féle "retina display" elnevezésnek.

    Úgyhogy ne ferdítsél itt olyanokkal, hogy arról beszélsz mikor még úttörők voltak 2-3 éve... Mert nem erről beszéltél! Ott linkelt saját hsz-ed, olvasd el! Nem a retina kijelző úttörő időszakáról beszéltél, hanem jelen időben, miszerint kb nulla más termék van retinával... Ez pedig továbbra is baromság.
    De ha nem megy a magyar és a "van"-t úgy értetted, hogy "volt mikor az Apple elsőnek bemutatta" akkor én kérdek elnézést...

    szerk.: ja és én nem handrásoztam. Írtál valamit, amire azt mondtam hülyeség. Kértél példát, írtam egy rakás példát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák