Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.i.L

    senior tag

    válasz Graphics #28 üzenetére

    Igen ennek fényében 2013 Decemberében,de régebbi a hívatkozás alapja,mármint részemről.
    Ezer bocs - a 70 éves apósomnak is fejtörést okoz a Smrt rendszerben való navigálás,pedíg 2 is van neki :K
    ,akkor az android mennyit fájna - "fejben" - csak bizonyára elkerülte a figyelmed,hogy negyedmillát áldoztam a tv-re...és akkor még azt is hozzá tettem,hogy andistik még nem igazán volt elérhető ...2012-ben a MM-ban(volt-30-ért,és annyit tudott,mint Riska tojást gyártani kábé)
    Persze ma más a helyzet,most szemezgetek egy finom jószággal - 4 mag,2 Gb ram,stb de a fő atrakciója a szerkezetnek,hogy beépített kamerával rendelkezik - ez is megfelelne (az ára kb 25-postával - megkeresem ha érdekel)alap 4-es andival,ami már tud mindent,amit kell.

    Amire reagáltam viszont,hogy azért nem kerül Android a tvnkre,mert a gyártónak gondolom nem érdeke kidobni az embereit pénz nélkül,vagy így többet kaszálhat.Választhatsz melyik szimpatikusabb:elküldelek munkanélkülire vagy azt csinálod amit mondok és nem halsz éhen - ezek eszmék,lehet így van,lehet nem.Vagy pedíg,úgy gondolja a gyártó,hogy az Én művem a atermék-erre van rendszer - hogy jó vagy rossz...rajta vannak az ügyön.Nekem semelyik megoldás nem volt kéznél.Vettem valamit - jó is meg nem is,de még ott tartok,ha lessz jobb és használhatóbb,mindenféleképpen benevezek rá.
    ui:7ezerért láttam tegnap hírdetésben :K

    [ Szerkesztve ]

    Horgászni mentem...B.i.L

Új hozzászólás Aktív témák