Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz Stauffenberg #70 üzenetére

    Te viszont azt akarod mondani, hogy nem kell jobb gép, mert NEKED nincs szükséged jobbra.

    Ne keverjünk dolgokat ilyet soha nem mondtam. Rengeteg dolgot szeretnék látni ezekben az eszközökben, csak te kihegyezted ezt 60p-re mert neked nyilván ez a fontos. Nekem huszadrangú szempont. Ennél mind fontosabb NEKEM, mondjuk egy használható autófokusz (még ha nem is használom néha jól jöhet), RAW videó vagy ALL-I codec, hosszab akkumulátor idő, stb stb.

    "Amúgy igen, a baráti körömmel szoktunk extrém sportos videókat készíteni, ahol nagy kompromisszum az, hogy 60p csak 1280x720 felontáson elérhető, így ha van rá mód, akkor jól jön egy AVCHD 2.0 képes eszköz (pl: Sony NEX 7). Te Twixtorozol 24p-ből valamit, de azért ez nagy veszteség,"

    Már az elején sejtettem, hogy innen fúj a szél. Nem is mondom, hogy ez neked nem lenne hasznos, de úgy adtad elő az elején, hogy bizony ez a kamera így értelmetlen. (Te sem tetted oda, hogy csak számodra az).
    Mondom itt nálam megint az a gond, hogy ha tudom, hogy egy feladat majd lassítva kell akkor jól jöhet a 60p. Viszont az egész videót akkor sem venném fel 60fps-el (azokat a részeket ahol nincs lassítás), mert az meg szarul néz ki. Ördögi kör elismerem. Tervezett lassításnál jól jön, de ha nem tudod, hol és mit fogsz lassítani akkor viszont gáz, mert sajnos a 60fps teljesen kiöli a film érzetet és marad helyette egy handycames kép amit viszont feleennyiért jobban tud egy handycam.

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák