Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyvixi

    tag

    Hát én is vettem egy ilyet mert itt agyon volt ajcsárózva meg ezer tesztben hogy ilyen meg olyan jó!Hát ekkora szar mp3 lejátszóm már rég volt!!volt már Iruver,samsung,meg EZ-AV mp450,most megvettem ezt és csak fogom a fejem hogy mit tettem!

    1.A lejátszó kinézete még valahogy elmegy képen sokkal jobban nézett ki,buszon villamoson kifejezetten égő a kinézete és mezei egyszerűsége hogy fogsz egy ilyen kicsi szart,de ez még ok.
    2.a menü hülyén van megcsinálva,nem egyértelmű néha pár menü almenüje és felesleges dolgok is vannak benne, a felépitése az almenüknek meg nem logikus!

    3.hogy mi a szart jelent az a slot radio azt meg magyarázza már meg valaki kéremszépen,mert hogy úgy törölném a menüből mint felesleges használhatatlan sor mint a huzat,valaki meg mondaná mire jó?

    4.aki kitalálta hogy jobb oldalt keljen bedugni a hangkábelt az elmehet valahova,hát kéremszépen milyen hülye tervezés ez,minden mp3 lejátszónál alul van! így két új közé kell fogni a kábelt mikor valamit csinálsz a lejátszón vagy hangerőt választasz...

    és még sorolhatnám...csalódás ezerrel ez a lejátszó,oda is adom anyámnak az még talán örülne neki..
    hangminőségbe nem megyek bele...kár mert még hosszú lenne..eq mély emelés 150 hznél kezdődik bemértem,50 hz helyett ami lenne az igazi mély basszus emelés minden valamire való lejátszónál..na hagyjuk..

    az equalizer ami mozog,na az mi szart csinál?Mert hogy totál nem a basszusra nyomja ki magát bal oldalt meg a középre az tuti!!összevissza megy tök szar a zenei érzékelése az eqnak a képernyőn,megy a trance szám és a basszusra minden harmadikra kicsit kiugrik nem szépen egyenletesen minden dobra stb.hát ez kéész...kuka az egész ,szar kinai faszság,samsungot kapok 10-ért már 2gbosat pendrive szerűt,na annaok jobb az equalézere a képernyőn az pontos+ jobban is szól a mélye...atyaég...

Új hozzászólás Aktív témák