Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melorin

    addikt

    válasz Bushmann #20 üzenetére

    Jól sikerült a Review, de mivel "kérted", hogy nézzük át, rövid keresgélés után találtam benne én is néhány apró hibát, amiket azért nem kell mind véresen komolyan venni. ;) Íme néhány jótanács és néhány hiba:

    Legyél következetes a kis/nagybetű megválasztásánál, amikor a Clip/Clip+ nevet írod be.

    Ha normál szöveg közepén teszed, tedd "idézőjelbe", írd Nagybetűvel, döntsd meg vagy valahogy 'különböztesd meg' a szakszavakat és a funkciók neveit, mint például a: Hold, auto detect, normalon, slot radio, shuffle stb. Ezzel könnyebbé teszed az olvasást azok számára, akiknek nem szokott hozzá a szemük az ilyen "mágikus szavak"-hoz egy normál szövegkörnyezetben ;) És talán pont ennek a rétegnek szól ez a cikk, hiszen az átlagember olcsó de jó készüléket szeretne találni a neten.

    "ha nem 50$ körüli árával tenné ezt." --> ha nem egy 50$-os lejátszóról lenne szó. (szerintem nem 'tesz' semmit)

    "Van, ami változott, van ami nem." --> vessző hiány vagy többlet (pl.: Van ami változott, és van ami nem.)

    "Az eleje, és oldala, ami fényes és csúszós műanyag, megmaradt." --> Az eleje és az oldala fényes és csúszós műanyag maradt.

    "Megszűnt a gombok körüli világítás, aminek személy szerint örülök, mert este nagyon zavaró tudott lenni, hogy sokkal erősebb a fénye, mint a kijelzőé, majd kiégette a szemem." --> Megszűnt a gombok körüli világítás, aminek személy szerint örülök, mert este nagyon zavaró tudott lenni,(.) (M)majd kiégette a szememet, mivel sokkal erősebb volt a fénye, mint a kijelzőé.

    "a hold funkció pedig a Home gomb, rövid ideig tartó nyomásával érhető el és csinálható vissza." --> 'gomb' után nem kell vessző, és a 'csinálható' szó helyett valami műszakibb kifejezést is választhatnál :)

    "És ami a legfontosabb változás: a jobb oldalon található lyuk, microsd kártya (és slotradio) részére." Na itt egy picit leakadtam, hogy mit is szeretnél, de aztán rájöttem. :) Talán érthetőbb lenne, ha: --> És ami a legfontosabb változás: a jobb oldalon található lyuk, ami microSD kártya (és slotradio) fogadására alkalmas.

    "A kártya beolvasása berakáskor igénybe vesz 1-2 percet" --> A kártya behelyezésekor annak beolvasása 1-2 percet vesz igénybe.

    "akkor mint a clipnél is megjelenik "vizuálisan a zene" " --> akkor(,) mint a clipnél is, megjelenik "vizuálisan a zene"

    "Mtp módban, észrevételeim szerint legalább" --> Mtp módban észrevételeim szerint legalább / Mtp módban, észrevételeim szerint, legalább

    "néha elbizonyodtam" -->elbizonytalanodtam? :)

    "Körülbelül 45 percnyi, egyikből a másikba való hallgatás után, azt mondta:" --> Körülbelül 45 percnyi, egyikből a másikba való hallgatás után azt mondta:

    Ennyi gyűlt össze a végére. :DDD További hasonlóan színvonalas cikkírást kívánok :R

Új hozzászólás Aktív témák