Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    A római számok esete talán nem a legjobb példa, de a bejegyzés végén levő példákat abszolút osztom. Agyf*szt kapok a "fordítva" írt lejárati dátumoktól (kabbe EU), és azt sem tartom normálisnak, hogy felcserélik a kereszt- és a vezetéknevet.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz YASKATIR #7 üzenetére

    Azt tudom, hogy te így tennél, már megmutattad a tutkó multikulti gondolkodásmódodat máshol is - azon csodálkozom csak, hogy a magyar nyelv használatát nem tiltanád be, még a családban is, Dunába lövés terhe mellett... :W Hálistennek a világ nagyon nem erre megy, kapálódzhatsz bárhogy.
    A lejárati dátum, mint minden más dátum helyes formája Magyarországon az év/hó/nap. Pont lesz*rom, hogy külföldön hogy van: magyar terméket, hazai piacon, 90+ %-ban magyarok vesznek, és nekik ez a természetes. Az itt vásárló külföldiek meg esetleg tájékozódjanak, mielőtt idejönnek - ahogy én is teszem, ha külföldre megyek, és nem csodálkozom rajta, ha pl. rossz szemmel nézik, ha egy arabnak bal kézzel integetek vagy próbálok vele kezet fogni ballal.
    Én pedig se nem a vezetéknevem nem vagyok, se nem a keresztnevem, hanem a vezeték- és a keresztnevem együttesen (szigorúan ebben a sorrendben).

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák