Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz bambano #59 üzenetére

    Csacsi öreg medvém. Látod, ha leírtad volna mennyit is kell rászámolni, meg hogyan is kell "menedzselni" egy ilyen brutális gépsas indításkori áramfelvételét akkor konkrétan, ez az egész topik totálisan ki lenne most dögölve. :D De mivel lóhalálos fingod sincs neked sem, mert a témához sincs semmilyen közöd, így mellébeszélsz, terelsz, mindenféle hülyeségeket dobálsz a másikra és elslisszolsz a válaszok elől. Csakis azért, mert akkora az az ego, hogy nem bírod bevallani, hogy igen, egy olyan témában próbáltál belefingani a 0-ás lisztbe, amibe lehet nem kellett volna.
    Ehhez képest a 60. hsz.-nél tartunk és még mindig nem tudtad egyetlen konkrét számmal sem alátámasztani vagy érvelni a topiknyitódban leírtak mellett, pedig már prezentáltam neked elég konkrétakat is, amivel tudnál dolgozni.
    És még mindig nem érted meg, hogy miért hajtogatja mindenki ezt a tripla túltervezést és honnan jött. Pedig ezt is leírtam szépen pontról pontra. Nem hagytál más opciót.

    "de azt mondom, hogy ne 10% tartalék maradjon."

    Ennyit bírtál kinyögni. Semmi mást. Semmit. És mivel mondani mondasz dolgokat, sőt, írni is írsz dolgokat, mert hát ugye mit csinálna az ember, ha nem megmondaná a tutit bármilyen szakmai megalapozottság nélkül, a felső plafont csak az alapján lehet megsaccolni, hogy mit csináltál a saját "tesztedben". Ott pedig betoltál egy akkora tápot egy konfigra, amiről elmenne majdnem fél tucat is. Mert a táp volt alulméretezett. Legalábbis szerinted. Ezt, hogy mire vélted, senki sem tudja, ez még mindig titok.

    Álmaimban egyszer, csakis egyetlen egyszer látnám végre, hogy beismered, ha tévedtél vagy éppen hajlandó lennél legalább kicsit lejönni a trónról. De nem.
    Fentebb ezért írtam, amit. Ha egy előadónyi fizikus és matematikus lenne előtted, akkor sem ismernéd be. Elismerem a tudásodat sok szakterületen, de ezzel most pont nagyon mellé lőttél. Most meg csucsu, OFF end, így is le kell moderálni ezt az egészet basszus.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák