Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz bitpork #4 üzenetére

    Tényleg a legnagyobb jóindulattal kérdezem és nem kötekedésből... de nagyon nem értem az érvelésed.

    Ha te veszélyeztetve vagy...akkor miért nem vagy beoltva?
    A 88 éves apósod miért nincs beoltva?

    Ha mindketten oltottak vagytok... akkor viszont nem értem a félelmed. Azért van az oltás, hogy védjen kvázi nincs mitől félni...

    Ettől függetlenül ez a te rendezvényed és te hozod a szabályokat. Csak a fenti érvelésed nem logikus.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz 8th #9 üzenetére

    Ne tereljük ezt el a hülyeség irányába. Az oltási opciók jelentős része 9X % fölött van. Nagyon leegyszerűsítve azt állították, hogy az oltás után a súlyos állapotok elkerülhetők és hadd idézzek a reklám kampányból: "életeket ment".
    De logikailag sem áll össze az amit te most itt összeraktál...

    Szólj ha chips hívő vagy, mert akkor úgy kezellek és nem futunk fölösleges köröket.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz 8th #14 üzenetére

    Azért ez tényleg meredek. Ha már említed a másik topikot. A korai vakcina alkalmazással kapcsolatban említettem meg anno, hogy tök jó, hogy milliók menekülnek meg...de az a kis százalék aki a mellékhatásba hal bele...azokat és a családjukat nem fogja vigasztalni, hogy de legalább a többi beoltott millió éli világát. Jóformán keresztre feszítettek az óvatosság miatt... Erre most hasonló logika mentén akarod elmarasztalni a vakcinákat?
    Nem tudom te milyen 8-10% fertőzöttről beszélsz? Azokról már volt több statisztika is akik oltás ellenére fertőződtek újra és halállal végződött. Karikó Katalin is jól helyretette az ominózus magyar statisztikát...
    Mondjuk a helyedben a gagyi sinopharmmal én sem ugrálnék.

    Abszolút feltételezéseken alapulva érvelsz...lényegében semmi valós tényadatra nem hivatkozol... Gyakorlatilag azt állítod, hogy hogy haszontalanok a vakcinák...
    Ilyen emberrel én nem akarok a továbbiakban kommunikálni. Minek szóltál hozzám egyáltalán?

    Gh0st: Na a másik... Ki beszélt szuper erőről. Itt arról van szó, hogy alapjaiban kérdőjelezi meg a hatásosságát. Különben minek van akkor? Dísznek? :U
    Édes istenem.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    rob210 & Somatom: Ajánlom figyelmetekbe a #8-at. Teljesen udvariasan tettem fel a kérdésem. Szerintem a válaszokat adók közül senkit nem hívnak bitporknak... én felé intéztem a kérdésem... a mentalitásról szólva meg a trollkodásról, pont ti vagytok azok akik ok nélkül szálltok rá bárkire is...
    Engem az érdekelt volna miért gondolja bitpork azt amit gondol... Senki más véleményére nem voltam kíváncsi. Ehhez képest mindenki tolja az arcomba kéretlenül...
    Gondolkodjatok már el magatokon mielőtt csoportos lincselésbe megyünk át.
    Ha azt írja, hogy a hatályos szabályokkal összhangban kéri el a védettségit, akkor azt mondom, hogy köszönöm, jónapot...értem... :R
    De ismétlem a gyenge olvasási képességgel rendelkezők számára: Bitpork véleményére voltam kíváncsi...
    Köszönöm. :R

    Ha itt néhány nagyon nagy ember meg sem szólalt volna...akkor ez a szál teljesen elhalt volna...

    Térjünk vissza a rendezvényre...legközelebb privátban kérdezek...mert ide jutott ez a sokat emlegetett magyar mentalitás...hogy nyíltan megdobálnak ha kérdezni mersz...
    Szégyen.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz bitpork #26 üzenetére

    :R Köszönöm a korrekt választ.

    Ennyi lett volna az epizód... -20 fölösleges hsz...ha néhányan ülve maradnak...ehh...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz kisza25 #37 üzenetére

    Figyelj már... értő olvasás...teljes szál... aztán ha a végére érsz akkor újra... amíg rájössz , hogy tök fölösleges volt ezt leírnod...
    Néhány emberen komolyan meglepődő, hogy nem tudnak olvasni.

    Vasárnap kapom a 2. Pfizert. Szóval nem az oltás para a lényeg....csak egy kérdés volt....

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz kisza25 #44 üzenetére

    Akkor fuss neki újra az elemi 4-nek... mert valahogy azt nem olvastad ki a betűkből, hogy én nem minősítettem sehol sem és nem is bíráltam a kérését...

    Semmilyen összefüggés nincs azzal amit írsz és amit itt valójában történt... Persze, hogy nem érted az okfejtést... ezt mondom én is.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz 8th #48 üzenetére

    Szeretnélek egyértelműen felvilágosítani, hogy én a témát már korábban zártam...vagyis szándékomban állt zárni. [Itt]
    Ha még most is az én felelősségem tartod nagyobbnak...miközben kisza25 kezdte újra a témát akkor tényleg nincs miről beszélni. Szóval nem nekem kéne túlledülni.

    Nem vagyok hajlandó egy műveletlen tuskónak eltűrni az alázását miközben egy tőmondatnál hosszabb szöveget nem képes felfogni. Ehhez legalább annyi jogom van...mint itt bárkinek beszólni... Ha valakinek nem tetszik ne szóljon hozzám és nem lesz rá válasz... Ennyi.

    Bitporknak pedig köszönöm a türelmét. :R

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz 8th #58 üzenetére

    Ezt most miért írtad le?! Neked lehet folytatni?!

    Most már én mondom, hogy akadj le rólam meg a témáról és szerveződjön a rendezvény...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák