Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    rob210 & Somatom: Ajánlom figyelmetekbe a #8-at. Teljesen udvariasan tettem fel a kérdésem. Szerintem a válaszokat adók közül senkit nem hívnak bitporknak... én felé intéztem a kérdésem... a mentalitásról szólva meg a trollkodásról, pont ti vagytok azok akik ok nélkül szálltok rá bárkire is...
    Engem az érdekelt volna miért gondolja bitpork azt amit gondol... Senki más véleményére nem voltam kíváncsi. Ehhez képest mindenki tolja az arcomba kéretlenül...
    Gondolkodjatok már el magatokon mielőtt csoportos lincselésbe megyünk át.
    Ha azt írja, hogy a hatályos szabályokkal összhangban kéri el a védettségit, akkor azt mondom, hogy köszönöm, jónapot...értem... :R
    De ismétlem a gyenge olvasási képességgel rendelkezők számára: Bitpork véleményére voltam kíváncsi...
    Köszönöm. :R

    Ha itt néhány nagyon nagy ember meg sem szólalt volna...akkor ez a szál teljesen elhalt volna...

    Térjünk vissza a rendezvényre...legközelebb privátban kérdezek...mert ide jutott ez a sokat emlegetett magyar mentalitás...hogy nyíltan megdobálnak ha kérdezni mersz...
    Szégyen.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák