Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz FEDman #125 üzenetére

    Nem oktattam ki senkit, csak nem kértem az "olvass utána" szintű kioktatásokból. Nem azért tettem fel egy kérdést hogy legyen mire beszólni. Te ha elmész dokihoz, az meg mond neked egy latin szakkifejezést, akkor mit reagálsz? 1. "Jó, köszi, majd otthon utánanézek a neten ez mit jelenthet." 2. "Kifejtené úgy hogy én is megértsem?" Én az utóbbit tettem. Igen, bevallom hogy nem értek hozzá (különben nem is kérdeznék, hisz tudnám), és csak azoktól vártam választ akik képesek rá. Nem kötelező mindenkinek reagálni.

    "Persze így végigolvasva ezt a topicot nyilván velünk van a baj és semmiképp se arról van szó, hogy te tévedtél egy pöttyet a kérdéseddel.."
    Adott egy cikk, aminek van egy topikja. Feltettem egy hozzá kapcsolódó kérdést. Mégis szerinted hol kellett volna? Arról is én tehetek hogy azóta is csak az "aki jobban ért hozzá az jobb fotót tud csinálni" a téma? Nem lehetne ezt végre befejezni?

    "itt szinte csak arról szól minden hogy te hogyan tudod megspórolni a megspórolhatatlant"
    És miért erről szól? Ezt kérdezem én is.

Új hozzászólás Aktív témák