Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz GuMipOkE #214 üzenetére

    Bizonyára minden úgy van ahogy írtad. Én nem értek hozzá, a felét nem is értettem. A józan paraszti eszemre hallgatok a témában. Igazából sejtettem, hogy a befagyasztással kapcsolatos megjegyzésem nem feltétlenül pontos annak aki ért is hozzá, de bent hagytam, mert lusta voltam másik példát keresni. :DDD
    De azt, hogy a befektetői védelem mint olyan nem létezik kriptovaluta esetében nem az ujjamból szoptam, hanem gyakorlatilag sablonszöveg. Pl. MNB tájékoztatójában is benne van. Mert azért összeolvasgatok ezt-azt, ha már téma.
    De az arany, pláne az olaj ára majdhogynem biztosra jósolható 3-6 hónapos távlatban egy kriptovalutához képest. És pl. az AMD részvény is várhatóan emelkedni fog, hacsak nem provokálják Kínát egy háborúba, vagy hasonló. Ehhez nem kell nagy jóstehetség, elég alapul venni a nyilvánosan hozzáférhető tényeket.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák