Hirdetés

Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    válasz Vakegérke #5 üzenetére

    1, a szülő pl férfiak esetében sztem ebben az esetben erős tulzás, másrészt a kérdés jó, érdekes módon normális választ semmilyen nyilvános fórumon vagy médiában nem láttam rá, pedig nem keveset van a téma foglalkoztatva

    2, demagóg szöveg de mint tudjuk tökéletesen alkalmas más problémák eltereléséről és az emberek egymásra ugrasztásához

    3, mert megtehetik, persze az erkölcsi tanmese konzevekveniáit nem vonják le, h ezt például mentálisan fejlődő gyerekek látják h egymás seggét taperolják smárolnak és férfiak tangában rázzák a seggüket, ők ez alól fel vannak mentve mert melegek és igy is eléggé hátrányosan meg vannak különböztetve hát még ha ebbe is bele kellene gondolniuk

    ez már nem (csak) Vakegérkének:
    nem olvastam végig a kommenteket és lehet h én vagyok az első aki ebben a kérdésben kicsit radikálisabban gondolkodik de tökéletes a bibliai idézet (habár magam nem vagyok hívő) de Ádám bűnbeesése, ugyebár Ádám és Éva....nem Ádám és Béla vagy Jancsi vagy Robci vagy akárki más, tökéletesen természet ellenes, alapvető ösztön a fajfenntartás sőt pszichológia alapjain megtanulja a kedves tanárszakos tanuló h a család lényege az utódok nemzése és a saját vérvonal fenntartása, mint tudjuk egynemű párok erre képtelenek és ezzel ellent is mondanak a természet törvényeinek ezáltal ez a fajta viselkedés természetellenes (még ha a mai tulságosan kulturalizált társadalmunkban ez már egyeseknek semmit nem mond), egyfajta deviáns viselkedési forma
    másrészről semmilyen jól megalapozott tudományos tényről nem tudok (bár érzésem szerint majd ugyis fel leszek 'világositva') ami azt bizonyitaná h bizonyos emberek genetikailag kódolva vannak arra h homoszexuálisokká váljanak már a születésük pillanatában, márpedig ha ze a nevelés és a szocializáció során fejlődik ki akkor szintén nem veleszületettségről vagy ellenállhatatlan kényszerről beszélünk hanem viselkedés/identitás zavarról aminek oka attól függöen milyen korban alakult ki a szocializáció során érintett rétegek a felelősek (szülő, iskola, média stb....), még ha hajlam létezik is az ilyesmire azt valaminek ki is kell váltani
    és végül a média szerepéről és erről a sok magamutogató szerencsétlenről bővebben nem térnék ki mert az már nyomdafestéket nem tűrne, szerintem minden normális érzésű ember tudja mennyire gusztustalan az ahogy a média ezt a dolgot (is) kezeli

Aktív témák