Hirdetés

Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Nekem is csupán az a problémám az egész homoszexualitás kérdéssel, hogy miért kell ezt az egészet nagydobra verni?
    Talán azért mert a kifordult világunkban a vallássá avanzsált média mindent felkap ami más, ami az embereket megbotránkoztatja, csodálatra, irigységre bírja. A tisztelet, az elismerést, vagy részvétet kiváltó információk már nem jutnak el hozzánk. (talán még a gyászjelentések...)
    Én azt gondolom, hogy ha valaki ilyes formán találja meg a boldogságát, hát tegye azt. De ne kerítsen neki akkora feneket, hogy azt felvonuláson mutogassa, ha feltünésre vágyik, hát tanulja meg az "I will survive"-ot és énekelje valami melegbárban. Én sem úgy érvényesítem magam, hogy tollakkal a valagamban táblával a kezemben fel alá járkálok, hogy szánják meg a kutyákat...
    Meg nincsen a várost lezáró zsidó felvonulás sem, van egy tavaszi fesztivál azt ott jól érzi magát mindenki aki odatéved. A cigányok is levonulnak Csatkára csendben hitben boldogságban telik az a két nap és nem vágynak az Andrássy útra!
    Kicsit erőltetettnek érzem én ezt az egészet... Olyan mintha kampányolnának egy jó kis seg.....szás mellett.
    Na mindegy, reméljük a melegek nem fognak e miatt a kardjukba dölni, és ha a média majd jól megrágcsálta ezt a csontot, majd lecseng az egész, jövőre meg majd máshová szervezik a felvonulásukat, vagy tartsanak egy fesztivált valahol. Aki meg kiváncsi rájuk az úgyis odatalál.

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Aktív témák