Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    válasz addamka #507 üzenetére

    Igen lattam.Nem tudom ez a feher elolap milyen,sosem volt meg feher telefonom,fekete jobban bejon csak kar h annyival dragabb is.Remelem nem nagyon fognak az arak valtozni,mert mindenkepp jovo honapra kene tennem.Ebbe a honapban mar kikoltekeztem magam...uj gephaz,uj tap,vettem egy hasznalt lg g4-et de ma viszem vissza az eladonak mert sok erdekes hibat produkal (play aruhaz nem megy wifin,chrome es facebook fczik,bekapcs gomb kesve reagal)
    Kerdes hogy most a black friday miatt ment le 100 dollart vagy alapban is kb ennyi szokott lenni.megfigyeltem mar h szeretnek ezek az oldalak dupla eredeti arat feltuntetni igy kihagyhatatlan ajanlatkent szerepeltetni a dolgokat.
    Akik esetleg regebben vettek azoknak mennyiert sikerult hozzajutni?

    Koszonom a shipping infot is!
    Hogy ne legyek.nagyon off,b20 az lten kivul szamit valamit?En jol megvagyok 3g-n ltet altalaban ki is szoktam kapcsolni,mert felesleges akkuzabalo,igy is eleg gyors a net.
    Gondolom ennel a telefonnal nincsenek akadasok es random fagyasok.Mennyire folyekony a rendszer?miuit nagyon reg hasznaltam mar de mindig is szerettem,nagyon felhasznalobarat es tetszik az ui dizajn is.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák