Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz makkmarce #471 üzenetére

    Az esetek 95% ban mindig jobb volt az intel proci játékra ez tény akár tetszik akár nem.
    Nagyon leragadtál a csgonál csak ezt fújod.Minek vennék egy 64 magos ocska kazán procit? csak mert azt hiszed ez drága mindenre jó? :W Nem játékra való a 12900k? hát mire? böngészésre? ne viccelj már kérlek ... Ahogy az előző generáciokat is eladták és senkit nem érdekelt a fogyasztás ennek is meglesz a vásárló rétege.
    #472zsintai1987
    igen az elején azt hittem milyen jó ,mert bedöltem az amd nek aztán rájöttem milyen egy kacatot csináltak megint és gyorsan el is adtam. Ennek most mi köze is van az intelhez? Magyarázd el kérlek nem értem.
    Ne magadból indulj ki neked milyen monitorod van már akkor volt 360 as monitorom amikor megjelentek a g-syncel ,de akkor is sokan húzták arra is a fogukat stb... Mára meg a falon van egy élményt nyújtó minőségi darab.
    Még szerencse,hogy szét tudjátok ottfolni a topikot értelemben meg semmit nem szólni a témához és a 12. generációhoz.
    Jösztök itt már mindennel és mindenek lesavaz átok az intel gyártót ennyire fáj ,hogy építettek egy nagyon jó kis procit ami odapörköl a riválisoknak hát ez van még fog is? ;]

    #473MongolZ
    magadról beszélsz? :)) :W


    #474carl18
    Intel kevesebb maggal és magasabb óra-jelel több járékban is 10-15% gyorsabb ,most a 12 generácio pedig ráfog dobni egy lapáttal még erre szóval mondhatjuk azt,hogy kb 30%körüli különbséget várok

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák