Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Kansas #295 üzenetére

    Nekem nem fáj semmi,de maradjunk a tényeknél 449 dolcsi az 449font (aka 500euro,mert ugye az MSRP az USA ár netto) ami a bloweres,erre jön az 50-100font custom sarc meg egy kis magyar különadó.Olyan simán lesz 180K a jobb custom XT mint a sicc,nem tudom te mire számolsz de jól el vagy tévedve már ne haragudj,vagy te azt gondoltad custom XT kapsz majd szeptemberben 130ért?Senki nem mondta hogy a navi jobban fogna avulni mint a 2070 csak TE de már harmadjára,és azért mert nem érted amit irtam.500euroért a 2070 már 8hónapja a gépedben tudhatnád,és mire következő konzol gen jön két év felett lenne a lifetime,ami hónapokra lebontva sokkal kisebb bukás mint most egy navi.

    És akkor most hagyjuk rá ezt a beszélgetést,mert az ilyen hozzászólások hogy "mi fáj" meg hasonlóak rendkívül méltánytalan és színvonalon aluli,majd két hónap múlva amikor lesz kinn custom XT,és nem 130-ért örömmel olvasnák egy "mea culpa-t".Söt már akkor is jöhet ha 130ért alap se lesz bloweresböl nem hogy XT.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • Daelion

    őstag

    válasz Kansas #295 üzenetére

    Én se kényszer miatt akarom leváltani a RX 570-et amit még 1 éve sincs,hogy vettem.Simán elmegy még vele ez az egész év ha kell. :)

    Én is évekre tervezem ezt a kari váltást '~3 év' és addig szerintem ki is fogom bírni vele.
    GTX 950-et is majdnem 3 évig hajtottam FHD-n és pedig az már megjelenéskor se volt egy erőmű.

    Most ugyan egy 2560x1080 Ultra Wide monitort kell majd hajtani de amíg benne maradok a Freesync tartományba nekem megfelel.
    Nem vagyok az aki nem képes ultra alatt játszani ennyi meg annyi max FPS nélkül.

    Amúgy nem teljesen értek pár embert akik valami 'csodát' vártak,AMD soha nem mondta hogy NAVI az high end NVIDIA verő lesz,sőt inkább csak azt hogy mid range max és a flagship marad a Radeon VII.

Új hozzászólás Aktív témák