Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz ribizly #26 üzenetére

    Aki rossz áron vett, az meg nem tud, mert nem tudja annyiért eladni, hogy megérje neki a váltás...

    @(#24) b.: nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy azért kell csak DLSS, hogy legyen mit csinálni a Tensor magokkal, mert másra(consumer/gamer szempontból) nem jók, de a marketing épített rájuk(is). Nem rég még az volt a hír, hogy a DLSS halott, és az NVidia elindult egy, a RIS-hez hasonló irányba helyette... aztán alighanem rájöttek, hogy úgy nem lehet eladni, mennyire kúlak a Tensor magok, amik a HW támogatás ellenére is több fps-t buknak az eljáráson, pedig az eredmény gyakran így sem valami fényes...
    A DLSS2 valamivel jobbnak tűnik, de én azért megvárnám, míg 3rd party teszterek élesben(in-game) is ki tudják próbálni és írnak róla. Igaz, engem utána se fog érinteni, mert egyik videokártyám se támogatja(RX5700XT, GTX1650).

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák