Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    válasz ToniSoprano #1668 üzenetére

    Legalább gondold vegig amit felhozol érvnek!
    Watch esetében kb. Napi egy-két órát megy a kijelző tehát már megint miről beszélsz?!
    Oled fejlődése: nézz utana az elmúlt 3-4 év fejlődésének...színhűség,felbontás,gyártástechnológia,megbízhatóság...az Apple úgy gondolta most érkezett el az idő a váltásra. Kihoztak mindent amit lehet az ips-ből most váltottak....pénzügyi tervezés, gyártói kapacitás ???!!....ez rájuk tartozik mièrt.
    Ki is említette itt az LG Q6-ot???..igen tudom mit tud az a készülek es vártam már ,ha a samu megbukik ki dobja be hogy az LG az bezzeg tudja!! Persze ott mennyire más a t3chnika a két telefonban,de amit az Iphone esetében bemutattak szoftveres háttér is igen meggyőzőnek tűnik! Itt az igaz amit írtam az alma dolgozta ki és tette biztonságossá hogy megfelelően működjön!! Gondolom a sima kamera azért nem pont azt tudja mint az Iphone esetében az arcleolvasó scanner?!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák