Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Kobe #446 üzenetére

    Azzal a valószínűleg jobban járnál egyébként is, olyan célokra, amire neked kell. A lépésszámláló úgy általnosságban elmegy, ha mondjuk csak nagy vonalakban szeretnéd követni a napi mozgásmennyiséged, de konkrét edzésre már nem igazán pontos (még futógépen, elliptikuson sem, pedig ott más mozgást nem is végez az ember).
    Nem kell amúgy folyamatos kapcsoalt a telefonnal, a lépésekhez biztosan nem, pulzust nem tudom, de szerintem ahhoz sem kellene.
    A pulzust futó módban méri folyamatosan, de utána nem nagyon lehet mit kezdeni az adatokkal a szoftver kezdetlegessége miatt, nincs szép grafikonod, nem nagyon tudod visszanézni a korábbi méréseket, stb. Illetve ez az én vesszőparipám (tudom, mások a topikban nem értenek egyet vele), hogy futó módban GPS jelet keres folyton az app, és anélkül nagyon pontatlan tud lenni. Nálam egy 20 perces futópados futást úgy mért le beltérben, hogy megtettem 300 métert :U

    Én mostanában nem is használom, mert a saját edzéstervemhez a lépésszám igazából lényegtelen, mást meg nem nagyon tudok vele méretni érdemlegesen. Értesítésekre tök jó, de ott is csak három appot tudsz beállíani, amire rezeg (plusz bejövő hívásokra).

Új hozzászólás Aktív témák