Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Byu

    aktív tag

    Ez a kis gép is azt bizonyítja, hogy a hardvergyártók ügyesen haladnak az Apple minőség irányába notebook téren, kezdenek végre olyan notikat gyártani, amik nem tűnnek összecsapott munkának a MacBook Pro/Air mellett. Ez örvendetes, de sajnos árban még mindig nem mennek eléggé az Apple alá. A Windows 7 meg szerintem a legjobb, legszebb gépeket is kiábrándítóan lekorlátozza felhasználói élményben. Az Ubuntu jó irányt, jó alternatívát képvisel de bizonyos dolgokban (pl. áru-, szolgáltatáskapcsolásban) természetesen nem tud versenyezni a két nagy céggel. Én személy szerint (hacsak nem lennék nagyon gazdag) 200 ezer forint felett nem nagyon költenék olyan notebookra, ami nem képes a Mac OS X futtatására, mert ablakon kidobott pénznek érezném. De ez az egész természetesen csak személyes véleményem. Tudom, hogy milliók nem értenek velem egyet, de őszintén ezt gondolom. :) Úgy, hogy egyáltalán nem vagyok Apple sznob, 15 éve használok Windowst, és 4 éve különféle Linux-disztrókat (különösen Ubuntut).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák