Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szuladam

    aktív tag

    válasz Siriusb #1140 üzenetére

    -Ennyi rutinom azért van már a 10 éves androidos pályafutásom alatt, hogy felismerem a beakadt alkalmazást. :))

    -App szinten az android az első fogyasztó (nyilván), hardver szinten a képernyővel kb egyenlő vagy több arányban a cella készenlét. (Na azt nem tudom, hogy az normális vagy sem, hogy ennyit visz) de ez alapján nincs gond szerintem az adatok szerint.

    - GPS,NFC folyamatosan be van kapcsolva, szinkronizálás is, de azoknak nagyon nem kéne hogy ennyire érezhetően merítsék az akut. Ha viszont tényleg így van akkor ez rohadt nagy visszalépés lenne a lassan 2 éves OP5T-m hez képest és akkor megint csak oda jutunk ki, hogy A, gagyi cuccokból lett összerakva a telefon, B, rettentő rosszul van optimalizálva a hardver és a szoftver. C, valami nem stimmel

    - (#1139) goom (nincs bekapcsolva nálam DE!) ráadásul BT 5.0 van elvileg benne, ami (ha be is lenne kapcsolva pl ha lenne egy okosórám) akkor elvileg az 5.0 már nagyon aksi kímélő.

    És akkor itt írja (#1143) prolad egy normál vagy annál erősebb felhasználással kihozott 50%ból 4 órát (ha jól számoltam) Ezt várnám én is, de hát.... no ezért sír a szám. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák