Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz betyarr #4829 üzenetére

    Legtöbbször MV-pal használom, bár hozzá tartozik az igazsághoz, hogy céges ügyekben, jellemzően kocsiból. (Ekkor van időm telefonálgatni, és rengeteg cellaváltás lehet akár beszélgetés közben). Emiatt gyakran használom a call back-et, még így is nagyon megéri. Amikor egy helyben vagyok, akkor (nagy ritkán) szoktam sima voip callt, wifin is és 4g-n is nekem tökéletesnek tűnik a hangminőség. (Bár ez kb annyira relatív mint a "karcmentes állapot") :D
    Beépített tárcsázóhoz egyetlen fiókot adtam hozzá (ugyanazt amit a MV-hoz), de ott a plusz jel, szóval szerintem annyit adsz hozzá amennyit akarsz. Tárcsázáskor ugyanúgy bedobja a lehetséges hívásindítási lehetőségek közt, mint a két sim-et. Tehát teljesen beépül, ha bekonfigoltad, semmiben nem tér el egy normál sim hívástól. A hangminőség relatív, ha ennyire fontos neked a voip, illetve (ahogy látom) eléggé benne vagy a témában, azt javaslom inkább gyűjts még rá infót, ne csak az én véleményemre hagyatkozz. Meg mondom, nagyon ritkán (szinte soha) nem használom egy helyben, mindig csak kocsiban, menet közben. Van hogy autópályán.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák