Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeno79

    őstag

    válasz ktommy91 #29136 üzenetére

    Rövid helyzetjelentés az RR O-ról: összességében nézve jó, 4,5 óra SOT és még 45% van, viszont a Mobilhálózat készenlétben 13% már.
    Végre minden a régi ~CM-vonal, nem ez a pixel launcher (egyszerű, gyors)., A fényképező is a hagyományos SNAP vagy mi, ami képes SD-re is menteni. Nekem nagyon megfelel.
    Lehet használni a SLIM alkalmazásváltót a gyári helyett, ha valaki az alapértelmezettet nem szeretné.
    Minden értesítés rendben, villog a LED is (csak töltéskor nem világít). Kellően hangos a hangszóró, és nagyon sok apró részletig mindent testre lehet szabni. Bár az órát balra nem, csak középre lehet tenni. Visszajött a CRT screenoff anim. :-)
    Adok neki időt, 1-2 frissítés-hibajavítást megvárok, de napi szinten nekem használható. Hívás, sms, WhatsApp hívás, Messenger hívás, BKK futár, fényképezés*, video tökéletesen működnek baráti fogyasztással. Zenét még nem próbáltam, de van a szokásos AudioFX.
    * a fényképező nem jegyzi meg a GPS-koordináta tárolás bekapcsolását, valamint nem megy az éjjeli mód (LiveDisplay) sem.
    Az egykezes módot betehetnék már oreo-ba, az nagyon hiányzik

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák