Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    Egyszer véletlen belekerültem a DunaTV Esti Hírmondójába - azt hiszem, így hívták... - (szombat-vasárnap? főműsoridőben volt valamikor).
    Tipikusan a rossz időben-rossz helyen esete állt fenn. :DDD
    Az egyetemen voltam órán, amikor az amúgy eléggé "médiafan" professzor megkért, hogy kísérjem át a "TV-s kollégákat" a könyvtárba, mert óra után lesz róla felvétel...
    Miközben meneteltünk, sikerült ellőnöm pár (enyhén politikaszagú) poént, reagálva az egyik operatőr mondandójára.
    Mikor beértünk, a riporter odaszólt, hogy van még 15 perc, legyek szíves addig "kitölteni az űrt", nyilatkozzak már nekik a bejegyzett témáról meg úgy egyáltalán.
    Szóhoz sem jutottam ("fotofób" is vagyok kissé, pláne ha kamera...), fél percen belül már ott álltam bemikrofonozva az egyik asztal előtt és szépen válaszolgattam a kérdésekre. Állítólag jól sikerült. Azt mondták.
    Amit tanácsként merek mondani: Sok függ a riportertől, a hozzáállásától. Érdemes vele pár kötetlenebb szót váltani a felvétel előtt, abból nagyjából már le lehet venni, mire, mekkora együttműködésre lehet számítani. Vonj ki minden külső tényezőt, elterelő gondolatot.
    Amúgy, szerintem nincs félnivalód, biztos, hogy nagy sikert fogsz aratni! :)
    (Megpróbálom majd megnézni, bár az időpont még meglehetősen "távoli" - nekem -, de ha nézem, akkor rögzítem, linkelem is természetesen. /Bár csodálkoznék, ha nem tennék letölthetővé, vagy neked nem adnák oda.../)

    Mod. #21: Ja, látom, akkor jól gondoltam.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák