Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    Bacsis Möster! Írjál fel biztosra! :K

    Soha nem voltam még ilyen retró partin. Ebből a korszakból ki is maradtam. Azt se tudtam kispöcs koromban, hogy létezik hálózati játék. Én leszek talán köztetek a legfiatalabb, még éppen csak kisiskolás lehettem ezeknek a játékoknak az idejében. :P

    Meg van még az S423-as Intelem. Szintén Abit BW7, 1400MHz, 512Mb SD-RAM 133MHz, GeF MX400 (vagy Radeon R9550). Ja meg lent van a CRT a nappaliban, vagy szomszédtól elkérem a PC-tápra csatlakoztatható 15"-os VGA
    moncsit. :D

    Elméletileg ezen még van ISA port. Vagy életre keltem addig valahogy a Gravis Ultrasoundot, vagy csak az utángyártott SB16-ost. :R

    Van itt még P3-as is, de szerintem az alaplapja már kampó. Elvileg erre P4-esre még fel lehet varázsolni W98-at vagy Milleniumot, mi?

    Megpróbálok mindent elkövetni annak érdekében, hogy minnél retrósabb legyen a dolog. Még golyós egeret és a szürke gombos billentyűzetemet is elhozom. :))

    Ezen felül ötlettel is előállok. Lehetne valami Build Engine-s játék. Teszem azt Redneck Rampage, vagy Blood. GTA 1-2 helyett pedig bátorkodom egy Vice Cityvel, bár ez már talán túlzottan új? Még Doom 32 fős klienssel. Benne volnék egy OpenTTD-ben is. :DD

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák