Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabber01

    addikt

    válasz Pantal #27 üzenetére

    Azért azt vegyük már észre, hogy nem minden PC-t vesznek játékra, sőt sok PC-n egyáltalán nem játszanak soha! Ezeket a számokat nem lehet így összehasonlítani.

    warriorguru: és erre büszkének kell lenni?

    [ Szerkesztve ]

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

  • gabber01

    addikt

    válasz Keksz03 #62 üzenetére

    Nyugodtan visszamehetünk!!! Én a mai napig egy 8800GT-vel és egy Athlon X2-vel nyomom (mellette van egy laptop is Asus N55SF, ami talán hajszállal erősebb), nyilván nem max grafikán, de az box vagy ps3 szintjét ez is hozza.
    De megint hülyeségekről beszéltek. Konzolnak is meg PCnek is megvan a létjogosultsága, mondom ezt úgy hogy ősPC-s vagyok. Mindegyiken más játékélmény van.
    De ha már nagyon beleakarunk menni, a konzol sem olcsóbb semmivel, a játékok sokkal drágábbak rá, ezer perifériát lehet hozzá venni, ami szintén nem ingyen van, ha mással is akarsz játszani akkor plusz kontrollerek, stbstbstb. Nem egy alap boxot vagy ps-t kéne hasonlítani egy csúcsPChez.
    A TV-t nem említem, mert az azért akad gondolom ahova már jut konzol, de monitort PC-n sem cserél az ember évente.

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

  • gabber01

    addikt

    válasz Keksz03 #65 üzenetére

    Te miről beszélsz már ne is haragudj!
    Az egeremet nem is tudom mikor vettem, de sztem 6+ éve, bill. hasonló, egérpad meg hagyjuk már...1500Ft. Nem rohadt drága gémer cuccokban kell gondolkozni, ami a nagy többségnek amúgyis teljesen felesleges.
    Asztali gépemen nem próbáltam, de még azon is ment közepes-közepes/magas beállításokkal minden új játék, laptopon meg szinte minden magason volt FC3-ban is, stb. Azt már nem is mondom, hogy magasabb felbontásban, mint a konzolokon.

    "kinek mik az igényei."
    Vicces vagy, saját magad paradoxonja. Gyakorlatilag elmondod, hogy konzolhoz is az vesz különböző kiegészítőket akinek erre igénye van, mint ahogy PC-t is olyan értékben és olyan kiegészítőkkel vesz az ember amilyet akar. Nyilván. Tehát akár a konzolra is lehet marha sokat költeni, ugyanúgy mint ahogy PC-re sem muszáj.
    De még ha szeretne is valaki PC-t fejleszteni, bőven fedezi a költségeket a játékok árában közötti különbség, amit nagyvonalúan mindig elfelejtenek a konzolhuszárok. És most legálisan beszerezett játékokról beszélünk.
    Az én konfigom ahogy mondtam már hosszú évek óta kiszolgál, és pl. a 8800GT-t (is) használtan vettem, kemény 16k-ért, de netto 6k-ért, mert eladtam az elődjét. Akkor miről is beszélünk még, hogy drága a PC? Természetesen akinek nagyobbak az igényei többet költ, de az többet költene konzolra is.

    Mindezeket ismétlem úgy mondom, hogy semmi bajom a konzolokkal, azoknak is megvan a terepük, hasznuk.

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

  • gabber01

    addikt

    válasz Keksz03 #73 üzenetére

    "Egy Asus Formula HD4770 + C2D E5200 + 4GB DDR3 mellett nem ment kimaxolva az új Most Wanted 720p-be pedig az sem egy hulladék konfig..."

    Csak eddig olvastam, mert már tovább nem vagyok hajlandó feleslegesen vitázni.
    Persze, hogy nem megy maxon. Amúgy a 4770-es kártya nem olyan hű de erős...kb. a 8800GT szintjén van.
    Egyébként az ritka szarul optimalizált játék hírében áll, személy szerint én azt pont nem próbáltam ki. De sztem közepes beállításokkal is hozza a box vagy ps szintjét. Mivel nem is kell maxon mennie ahhoz hogy a box vagy ps minőségét hozza egy játék manapság, mivel maxon már szebbek, ez nem vita kérdése.

    Na mindegy, részemről elegem van, úgyis hiába beszélek.

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

  • gabber01

    addikt

    válasz nakos #76 üzenetére

    ezt már fel sem hoztam, mert újabb végeláthatatlan vita lett volna belőle.

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Új hozzászólás Aktív témák