Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keksz03

    senior tag

    válasz gabber01 #69 üzenetére

    Egy Asus Formula HD4770 + C2D E5200 + 4GB DDR3 mellett nem ment kimaxolva az új Most Wanted 720p-be pedig az sem egy hulladék konfig...
    Perifériákból ha olcsó de használhatót veszel az is 6-7k plusz költség, az XBOX-hoz ott a gamepad a csomagban...nekem egyébként Logitech G110 bill. + Razer DeathAdder v2 Black Edition + Razer Goliathus egérpadom van, ez nálam a minimum, XBOX-hoz meg tökéletes a gyári kontroller ami a töredékébe kerül max egy Razer Onza Tournament Edition gamepadot dugnék rá de az is van Fifa miatt! De persze ez megint csak én vagyok bár ha jól emlékszem azt írtam h számomra mindenképp olcsóbb lenne!

    Konzolhoz is lehet venni persze de van kontroller meg kinect és kb kifújt...

    PC-re a hivatalos oprendszert nem hagytad ki véletlen? :) Vagy az minek legyen hivatalos nem? :)

    Használt cuccokból összelapátolt múzeumba való gépekről meg kár beszélni, a legtöbb PC-s nem szeret használt cuccot venni, ráadásul ne hasonlítsuk össze egy használtan össze rakott gép árát egy vadi új garanciális bontatlan XBOX árával ha lehet...

    Fentebb leírtam, kolléga jól mondta h A10 APU kb azt hozza, bár BF3 miatt már most akadna főleg multi alatt, az alaphangon 30k és még nincs semmi számolva csak a CPU...

    eXodus: most komolyan ennyire buta vagy? a kérdés h PC vagy konzol! nem az h van egy PC-m amin nem fut a krájzis, mit csináljak? cseréljem konzolra vagy fejlesszem? itt a kérdés h játékra érdemesebb-e PC-t vagy pedig konzolt venni hosszútávon! erről megy a vita, nem tudom te mit olvastál eddig!

    egyáltalán nincs túlzás a gépemben, minden embernek vannak igényei amit vagy játék vagy munka közben alakít ki, de mondtam lehet tesco-s egérrel meg 1000 forintos bóvli fülessel is BF-ezni 25 FPS-sel úgy h süvít a gép melletted és hánnya rád a 80 fokos levegőt, csak én ebből nem kértem, ennyi, az h neked a számítógéped terén alacsonyabban van a küszöb az a te dolgod illetve h te nem használod ki az is, de megkérnélek még egyszer és utoljára h ne az én gépemmel foglalkozz, köszi, puszi!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

Új hozzászólás Aktív témák