Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz El Kebir #70 üzenetére

    akit én láttam visszavett felbontást használni az 1600x1200-as felbontás helyett 1024-re tette vissza. ezt volt akciós, 30k körül vette, kicsi volt neki minden betű rajta, nehéz volt olvasni. persze középkorú úrról beszélünk.

    vávávárj. aki itt a ph-n érdeklődik monitor után, az azért valamennyire képben van, legalább azt a minimum szintet megüti hogy tudja hol kell kérdezni. az olcsóbb monitorok vásárlói mindketten tudjuk hogy túlnyomó részt az oldal létezéséről se tudnak.

    el kebir: persze lennebb is linkeltek olyan monitort aminél egy ips dell olcsóbb. tény vannak drága tn esek, azok helyett még mindig értelmesebb egy jobb panel főleg ha belefér árban. azzal azért gondolom te is tisztában vagy, hogy ugyanúgy ahogy a vga piacon is a belépő szint pörög a legjobban, úgy a monitorokra is ez igaz. kevés az az ember a számítógép felhasználók közül, akik 60k körül szánnak monitorra, mert általában ennyiért vesznek komplett gépet...

    félreértések elkerülése véget: én örülnék ha többen vennék a jobb paneleket, lennebb nyomnák az árakat, és olcsóbb lenne. de egyelőre ez még nagyon messze van. haladunk, mert egy éve még nem ez volt a helyzet, de szerintem még 2-3 év amire a tömegek számára is elérhető lesz a technológia. minimum.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz El Kebir #70 üzenetére

    kicsúsztam a szerk időből a végére:

    még annyit, hogy itt nem a drága, olcsó, stb kategória miatt értetlenkednek, hanem a tn panel létezésének ténye veri ki sokaknál a biztosítékot. hogy szar, hogy semmire nem jó, hogy használhatatlan, hogy nem homogén, hogy a kék nem olyan kék mint amilyennek lennie kéne. neki ez szempont ami szép és jó, csak nem fogja fel hogy a felhasználók maradék 99%-a meg pont magasról sajnálja ezeket a gondokat le és közben azért boldog és teljes életet képes élni.

    van aki vígan elzenélget egy notebook csipogón, vagy egy 2.0 csodán, míg valaki családi ház árát öli egy jobb hifibe. szíve joga, csak utána ne kezdjen fikázni meg flamelni.

    amióta ismerem a ph-t ez megy minden monitoros hírnél, és már marha unalmas.

    [ Szerkesztve ]

  • max-pain

    senior tag

    válasz El Kebir #70 üzenetére

    Mert LCD monitorbol nincs eleg kisfelbontasu, hogy a mai oprendszerek GUI-ja optimalisan nezzen ki az atlagembereknek.

Új hozzászólás Aktív témák