Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    Hétvége alatt sok hsz gyűlt aztán látom még a Pro vs Pro Max mindig nagy kihívás. :D
    Én tavaly mind a kettőt próbáltam (fogásra ugyan az az idei is) és vitathatatlan, hogy a sima Pro sokkal kényelmesebb, mint a Max. Viszont aki a kettő között vacilál annak tetszik a Max és előbb vagy utóbb meg fogja bánni, hogy a kisebbet vette. Legalábbis én így voltam és cseréltem is a nagyobbra egy pár hét után. Aztán megint szembe jött velem a Pro aztán mondom egye fene csak elég lesz nekem a kicsi és vissza váltottam, de pár hét után ismét hiányzott az a tégla szóval mentem vissza... :DDD
    Igaz én nem használok iPad-et, de a nagy méret nagyon sokszor jól jön tartalom fogyasztáskor és nem a játékokról vagy filmekről beszélek, mert játszani szinte nem is játszok filmet pedig (de inkább sorozatot) egy hónapba egyszer nézek meg egy részt rajta. A mndennapi tartalom fogyasztás, social media sokkal jobb ezen a méreten, mint a kisebben szerintem. Nehéznek nehéz ez biztos, de én szeretem, hogy van benne anyag és számomra prémiumabb érzést is nyújt. Lemértem az enyém gyár bőr tokkal és üvegfóliával 275G ami nagyon nem kevés, de simán hozzá szoktam fél óra alatt kb. :)
    Na és akkor erre még jön rá az akksi idő ami ugyan Top Tier a sima Pro esetén is, de ennél valami Godlike... Nem gondoltam volna, hogy nálam ki fog egyhamar a telefon akksija msáfél két napokat bírni, de ez tényleg eszméletlen, hogy simán hozza a 10 óra SOT-ot úgy, hogy én 90% fényerőn használom TT és minden féle kímélő és automata funkció nélkül! :B

    [ Szerkesztve ]

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Új hozzászólás Aktív témák