Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz assemble #229 üzenetére

    Az iTunes teljesen logikusan rendszerezi és szinkronizálja az ott tárolt és azon keresztül elérhető adatokat. Ha valamit a Te szándékodon kívül csinál és nem érted, hogy miért, akkor ne is haragudj de nem értesz hozzá.

    Viszont ha konkrét példával tudsz élni az állításod mellett, ami valóban a sw hibája, azt mondom ok. Addig viszont egyszerűen csak dobálózol továbbra is a saját gondolataiddal, ami az én meglátásom szerint a hozzá nem értésből fakad.

    "Nyomatékosan hangsúlyozom sokadszorra, hogy ez a szemlélet teljes mértékben megvalósítható Androidon és más OS-eken is ahol fájlkezelők is vannak. Tehát amit csináltok, az lényegében az, hogy amellett érveltek, hogy a fájlkezelők lehetőségének a hiánya, a korlátozása egy előny. Ennyi a lényeg, az összes többi mellébeszélés. És mivel ez önmagában egy baromság, erre az egész témára nem is vagyok hajlandó több szót fecsérelni."

    Már leírtam, de úgy néz ki a tényeket hajlamos vagy ignorálni. Az Apple termékek alapvető szemlélete nagyon sok esetben (Mac-en is már réges-régen), hogy a tartalom érhető el a cél-software-ből, így tudod hol kell keresned, rádásul ez a cél-software képes plusz információt is adni az adott kategóriában szereplő fileokról (exif adatok, tagek, ID3, stb). Ennek ugyebár az ellentéte a Te általad is favorizált (és sok szempontból nehézkesebb) file kezelős megoldás, ahol ömlesztve kapod a fileokat és később nyitogatod őket.

    A mellébeszélés és a bullshit generátor jelen esetben a Te oldaladon van.

    [ Szerkesztve ]

  • erdoke

    titán

    válasz assemble #229 üzenetére

    Az nem elég, ha százszor leírod, mennyire vagy tisztában vele, ha a mondandód többi része ékesen bizonyítja, hogy fingod sincs róla. Sőt, elég ovis meggyőzési módszernek tűnik.
    Ahogy mondtam korábban (apropó, értelmezve olvasás megy?), WiFi-n keresztül át lehet másolni bármelyik irányban dolgokat, de a többször említett QuickOffice vagy DocumentsToGo is tud iTunes nélkül dokumentumot másolni. Azt mondjuk nem igazán értem, miért ragaszkodsz az USB-hez, ha kábel nélkül gyorsabban megoldható. :F
    Ha a gyári lejátszóba csak iTunes-zal lehet másolni (ezzel nem vagyok tisztában, nem igazán használom), akkor választok másik lejátszót, van tengernyi.

    Esetleg ugorj el pl. a bu.mp oldalára, ha egy friss megoldást akarsz látni (egyelőre csak) képek másolására.

    A legjobb aláírás a héten

  • brumi1024

    veterán

    válasz assemble #229 üzenetére

    Jó lenne ha értelmeznéd is amit írtak neked, nem csak további baromságokat írnál válaszul. 3 rendkívül bonyolult szó: nem erre való. Meg lehet oldani, de minek? Tök jó, hogy androidon ennyi mindent meg lehet oldani, de semmit sem elég jól. Inkább tudjon kevesebb dolgot, de működjön tökéletesen, mint kelljen szenvedni, mert lassú, nem úgy működik ahogy kellene...stb. A felfogásoddal van gond, továbbra is, ez nem számítógép, ez céleszköz. Sportkocsival se mész szántani, pedig abban ugyanúgy van ülés, kormány meg motor...

    Ja igen a megjegyzésedre meg: mutass 1 embert aki nem tudott telefonálni, mert rosszul fogta a telefont...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák