Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz assemble #186 üzenetére

    Ha már tabletet akar az ember ilyen célra használni, egy TF Prime vagy hasonló cucc SOKKAL praktikusabb, kényelmesebb, és jobb megoldás rá, mint egy iPad, és szerintem már kellően hosszan leírtam, hogy miért

    Nem. Leírtál sok hülyeséget, amikről azt hitted, hogy nem tudja az iPad, holott bőven tudja, sok esetben sokkal jobban, mint a Prime, és el akarod hitetni másokkal, hogy az mégis csak jobb.

    Majd ha lesz egy épkézláb indokod, hogy miért, majd oszd meg velünk. Az ilyen: "nincs HDMI", "nem támogatja a bill.-t", "nincs egér", "nem olvassák a fájlokat a programok", "gyárilag nem adnak hozzá bill.-t" stb. kamu példák nem fognak senkit meggyűzni, mert tudja mindenki, hogy nem igazak. Egyedül egér nincs, mert nem is kell, nincs mire használni. Mellékesen iPaden direkt arra készített, ujjal való használatra készített programok vannak...

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

  • madgie

    titán

    válasz assemble #186 üzenetére

    Veled csak az s baj, hogy fingod nincs az iPad-es appokról, ellenben finom kis troll vagy. Semmi baj, csak ne mantrázd folyamatosan a szemellenzős szöveget légyszi (ebben a topikban legalábbis ne).

    Appokról már írtam lentebb, nekem eleve van droid, ios, meg win is itthon, ezt azért, azt meg amazért szeretem. Tabletben nem kéne az iPad-en kívűl más jelenleg, mert mindenhol máshol a desktop szokásokat és felhasználói felületet akarják rád erőltetni, ami nagyon nem oda való. Nem kell egyetérteni, használd csak az egérre optimailzált programokat tableten...

Új hozzászólás Aktív témák