Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz Stargun! #154 üzenetére

    Akkor nyilván csak viccből írják oda mindig elé, hogy "New", értem. Tehát még magyarázkodniuk kell, hogy ez nem is a típusjelölés része, "csak úgy odaírtuk". Világos.

    Szerintem meg nem világos. Azért írják oda, hogy "új", mert ez az új modell. És igen, sokan nem értenék, hogy melyik iPadről van szó, ezért nekik szól, hogy (ez az) új.

    A hibáid sántítanak, mivel azon termékek esetében MINDEN ESETBEN van valamilyen típusjelölés is.

    Most miről is van szó?

    Egyszerűen fel nem foghatom, hogy az emberiség által már igen hosszú idő óta használt számozott verziójelöléssel mi a baj?

    Akkor gondolom azt is nehezedre esik felfogni, hogy az Apple hosszú idő óta ilyen módon nevezi el a termékeit, senkinek nem volt vele gondja, csak neked, aki épp most tudta meg, előtte meg arról sem tudott, hogy az Apple nem csak iPhone-t, meg iPadet gyárt.

    Egyébként mielőtt hülyeséget írnál: Az Apple termékeknek van van számozásuk/nevük, plusz sorozatszámuk is, hogy meg lehessen különböztetni őket, de valamiért a felhasználók mégsem írják oda őket pl. az apróhirdetésekben. Valószínűleg azért, mert így kényelmesebb, az Apple vásárlók pedig tudják, hogy melyik modell melyik, nem úgy, mint egyesek, akik eddig azt sem tudták, hogy az Apple számítógépet is gyárt...

    De van egy olyan érzésem, hogy megint leírod a hülyeséget, hogy az Apple termékeknek nincs megkülönböztető jelzése... Pedig hát van, csak a sok hozzánemértő terjesztette el, hogy nincs. Egyszerűen nem használják, csak kevesen.

    Az iPad 3 meg csak iPad simán. Na istenem, ettől biztos nagyon szar termék lesz, mert Pistikének az a lényeg, hogy mi a neve...

    Szerintem maradhatunk a HYPad elvezésnél, az talán jobb.

    Csak azok hype-olják az Apple termékeket, akiknek nem használják. Ők vannak megáldva vele, és írják le minden második topicban, hogy így az Apple, meg úgy az Apple. Az Apple felhasználóknak csak használati tárgy, egy márka. A fujjozóknak pedig a Szent Grál, mert a fikázók magasztalják fel annyira, hogy lassan istenítik.

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák