Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Morden24 #10 üzenetére

    Rózsaszín? És akkor még le se írtam az ötletemet, hogy népcsalogatónak tehetnének bele exkluzív tartalmakat, amiket nem lehet online beszerezni, de elküldik bizonyos vásárlási mennyiség felett ingyen, illetve szervezhetnének nyereményjátékokat is. :B
    Egyébként arra céloztam, hogy amennyi energiát abba kéne fektetni, hogy végigverjék ezt minden EU országon, beleértve a törvényi szabályozásokat, a szolgáltatók beszervezését és a jelentősen megemelkedett díjak felhasználók torkán való lenyomását, annyi erővel módosíttathatnák a már meglévő törvényeket országonként és megpályáztathatnák az ilyen szolgáltatásra alkalmas cégeket. A kormányok szempontjából szerintem mindegy, honnan jön a pénz, viszont egy ilyen mértékű szigorítás nemhogy a jogtiszta tartalmak vásárlását nem növelné meg, de bevételkiesést is eredményezhetne a dráguló internetcsomagok és a szolgáltatók jóval magasabb kiadásai miatt.

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák