Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Pug #45 üzenetére

    Neked meg azt kívánom, hogy vigyél magaddal egy asztali gépet ide, természetesen áramfejlesztővel együtt, hogy használni is tudd.... Persze gondolom nem okoz gondot, azt írod majd, hogy Te itt nem használsz semmilyen gépet. Ellenben sokan meg olyasmire nem használnak gépet, mint Te, viszont nem írnak be azokba a topikokba, hogy számukra az a felhasználás "ergya", bármit is akarsz e szép (m?)agyar szón érteni...
    Észre kellene venni, hogy más emberek nem azért vesznek meg bizonyos dolgokat, mert nem telik neki jobbra, vagy butábbak, csak számukra az adott felhasználási célra az megfelel. Egyébként akkor semmilyen gondom nem volt a flash tartalmakkal, elárulom Neked... ;)
    Gondolom használtad sűrűn, hogy ilyen bátran mondasz véleményt. Linkelve egy oldalt, amin a megjelenítés problémás volt egy konkrét gépen, hitelesebb lenne..... :U

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • musculus

    tag

    válasz Pug #45 üzenetére

    Nem bírom ki, hogy ne kommenteljem.
    Ezt a hozzászólást az asszony eeepc-jéről írom, kb [ilyen].
    Egy elég nagy felbontású monitorra van rákötve, ami jelenleg eltakarja a régi, ócska TV-t, mert most néztük meg rajta a Hobbitot.
    Amikor az asszony éppen nem a kis táskájába bedobva viszi az iskolába mint munkaeszközt; itthoni "szórakoztató-centrumként" üzemel. Hogy ez pontosan mit jelent? Filmek, youtube-ról zenék, chrome (most éppen 7 füllel, de nyugodtan meg szoktam terhelni ennél jobban is), háttérben dropbox, teamviewer és torrent.
    Filmnézés alatt 8 db, átlag 1,5 gigás állományt töltöttem le.
    Én személy szerint nem nevezném hulladéknak, főleg úgy, h 59.000 Ft volt 2 giga RAM-mal.

    Lehet, hogy ufó vagyok? :DDD

    Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

Új hozzászólás Aktív témák