Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz noisia #22 üzenetére

    Elég lett volna, ha a haverod tud olvasni.... A kategória neve netbook volt, nem keverendő össze a notebookkal.... Bár játszani például mindig sokkal alkalmatlanabb a leggémerebb notebook is, mint az azonos árú asztali...
    Nekem volt Asus 1005HA netbookom és arra a célra amire vettem teljesen megfelelt... Sajnos a beleborult vizet nem bírta, asztali gépnél csak a billentyűzet ment volna gallyra, itt az alaplap is, de ez nem a gép hibája...
    Egyébként meg bármit veszel előbb tájékozódj, mert úgy jársz, mint a Lamborghini tulaj, aki szervizbe vitte, mert nem lehet vele szántani, pedig azt olvasta, hogy a Lamborghini nagyon jó a szántásban....

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Pug #45 üzenetére

    Neked meg azt kívánom, hogy vigyél magaddal egy asztali gépet ide, természetesen áramfejlesztővel együtt, hogy használni is tudd.... Persze gondolom nem okoz gondot, azt írod majd, hogy Te itt nem használsz semmilyen gépet. Ellenben sokan meg olyasmire nem használnak gépet, mint Te, viszont nem írnak be azokba a topikokba, hogy számukra az a felhasználás "ergya", bármit is akarsz e szép (m?)agyar szón érteni...
    Észre kellene venni, hogy más emberek nem azért vesznek meg bizonyos dolgokat, mert nem telik neki jobbra, vagy butábbak, csak számukra az adott felhasználási célra az megfelel. Egyébként akkor semmilyen gondom nem volt a flash tartalmakkal, elárulom Neked... ;)
    Gondolom használtad sűrűn, hogy ilyen bátran mondasz véleményt. Linkelve egy oldalt, amin a megjelenítés problémás volt egy konkrét gépen, hitelesebb lenne..... :U

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák