Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz .mf #37 üzenetére

    "Azért tegyük hozzá, a SNB már határozott fejlődést mutat, ez már egész korrekt, felveszi a versenyt az előző gen igp-ivel, ami önmagukhoz képest óriási ugrás. A driver-írás viszont mindig is gyengéjük volt..."

    Pontosan melyik melyikkel?

    AMD-nek az első APU-jával?Vagy? alaplapra integrállt igp-jével ami kb 4-5 éves? melyikkel?

    (talán a brazos igp-jével igen igen azzal,de funkcionalitásban még attól is nagyon messze van,pedig nem egy kategória SB@Brazos ,ha brazos IGP lenne rá szigetelő szalagozva egy SB-re még az is gyorsabb lenne bármelyik HD sorozatú Inteles igp-nél)
    OFF

    Mivelhogy a piac sajnos az Intelnek kedvez,mert Szerver fronton minimum 80%-ék az ővé a piacon,így nem csoda ,hogy ilyen lépéseket fontolgatnak (cikk)
    (persze ez csak majd!) jelenleg úgy tudom ,hogy E-sorozatú SB-nek nincs igp-je
    Ha már kötelező megvenni a proci mellé az IGP-t ,akkor már lehessen is használni valamire. :K
    Ivy IGP -APU fronton nem lesz nagy durranás,csak max saját magukhoz képest!
    0-ról könnyű fejlődni!
    Az AMD-nek is kelett egy jó 4-év mire Atiból egy használható APU-t faragott.
    Az Intelnek meg csak liszence van,és ATI-ja sincs,persze "tökével"sokat lehet tenni. ;)

    A jövő ,az az hogy diszkrét VGA :N lesz!
    (én ennek örülök) Nekem már most sincs rá szükségem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák