Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Tigerclaw #28 üzenetére

    (márpedig a wines tabletek feljövőben vannak)

    Szerintem itt rosszul latod az osszefuggest, szvsz nem a wines tabletek fogjak felrantani az x86-os ultramobil procikat, hanem az ingyen proci-ingyen oprendszer kombo altal kinalt ar volt ami felhuzta a wines tableteket egyaltalan ertekelheto reszesedesre. Amint megszunik ez, rogton esnek is vissza es a helyet ujra atveszik az androidos ARMos rendszerek. Kb ezt josoltam par eve is es tovabbra is igy gondolom. Van itthon atomos win-es tablet, imadom is, jopofa, futnak rajta az elozo evtized jatekai, okorkodni is jo vele, de oszinten semmi ertelmet nem latom tableten egy ilyen kombonak, a windows hasznalhatosagban fenyevekre van az androidtol tableten, pedig az android tablet resze is elegge periferian van kezelve.
    A kerdes csak az volt, mikor borul a bili, meddig nyeli a Wintel a brutalis vesztesegeket. Az intel eddig toleralta, neki ezen abszolut semmi haszna nem volt, a MS-nak legalabb a kapcsolodo szolgaltatasai kompenzalnak valamelyest, de ott meg a telefon reszleget epitettek le szinte teljesen hasonlo okokbol.
    Mindket mammutnak letszukseglete ezen a piacon megmaradni, probalkoznak is mindennel, de eddig se egyutt, se kulon (intel+android, arm+win) nem jott ossze. Majd egyszer, talan, bar nekem nem is hianyoznanak, ha megsem.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák