Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dcenter

    csendes tag

    hm, kíváncsiságból (és nem kötekedésből) kérdem:

    ha pl. van egy funkció, ami a következőket igényli, akkor oda mit használnátok?
    embedded jelleg: adott egy készülékház, ahova minél kisebb,minél halkabb és minél kisebb fogyasztású (esetleg passzív hűtéses), de relatíve nagy teljesítményű procit kéne telepíteni. fontos a kétmag, fontos a nagy rambővíthetőség és egyáltalán nem fontos a megjelenítés.
    (konkrétan ez egy home-made digitzongi lesz, pici kijelzővel. vst hangszereket, illetve konkrétan párat futtatna)

    azért kérdem csak, mert itt is (meg általában mindenhol) mindenki húzza (le) az atom procis lapokat. néztem tegnap atom d525 vs. brazos összehasonlítást és az általam leírt feladathoz szükséges teszteknél mindenben verte az atom a brazos-t. (hangsúlyozom, egyáltalán nem néztem a megjelenítéshez kapcsolódó teszteket, mert ahogy írtam is, az egyáltalán nem fontos az adott feladatnál). és kb 20e-ért van már ilyen intel alaplap ilyen procival.

    btw, én atomot használok (sajnos) nap,mint nap egy netbookban és teljesen egyetértek az aggályokkal, csak ha egy konkrét célfunkciót valósítanék meg (ahol pont nem fontos a kép), oda sztem nem nagyon van jobb alternatíva. illetve, szerintetek van?

Új hozzászólás Aktív témák