Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    senior tag

    ojje, itt van Sanyix is az esgéről, mi jöhet még :W

    Mellesleg én úgy veszem észre, hogy nem az "Apple sznobok"-nak nevezett csoport az elvakult, hanem az "Apple irigy"-ek, vagy "Apple-"jó-sok-tapasztalat-mellett"-utálók"-nak nevezhető réteg. Elég szomorú, hogy ha valakinek más tetszik, vagy más az optimális, az csak leszólni tud egy hasonló/konkurens terméket.. Nem csak Apple/Linux/Windows téren, hanem pl Windowsos notikban. Kadves Sanyix példájával élve egyesek úgy össze tudnak veszni a sarkibótos 50eHUF-os Acer/FuSi, vagy Dell/IBM gépeken, hogy ihaj.

    Amúgy a sarkibótos gépek hát.. Erre szokták azt mondani, hogy nem vagyok olyan gazdag, hogy olcsó laptopot vegyek:) Sajnos a MacBookal tényleg vannak gondok, de ezek talán a frissített szériánál megoldódnak. Mégsem hasonlítanám egy FuSi "csodához"

    ----

    A cikkhez: én már az nV-s "megtérés"-kor mondtam, hogy nem lesz ennek jó vége, hát tessék. Ismerve az AMD jövőbeni terveit még az sem lenne vészes, hogy az Ati mellett AMD platformra térnek (hülyén fogalmaztam, konkrétan processzorokra gondoltam). Igaz, most lemaradásban vannak a noteszgépek piacán is, de nem tudom, hogy az Ati/AMD grafikus megoldások/chipsetek notebookokban mennyire 'szeretik' az intel Core2xxx(x)-eket.. Vagy az i7-eket:)

    [ Szerkesztve ]

    I am cancer in your bones

  • vehement69

    senior tag

    ez feltehetően azért is van, mert az inteles MBPk először Ati kártyával jöttek.

    A következő OS-ben amúgy a sokmagos rendszerek támogatását úgy általánosan is javítják és egy programozói szempontból/erőforrás használat szempontjából is jobb lesz. Beépítik az OpenCL témogatást, amit az Apple nagyon nyomat.

    I am cancer in your bones

  • vehement69

    senior tag

    AMD a másik szabványt is támogatja, amire most nem emléxek, de Abu cikkében megtalálható!

    Sanyix: azért írtam a másik opciót is, nevezetesen epöl utálók. Amúgy a gondok ott kezdődnek, hogy egy kínai szutyerák 1000 forintos farmert összehasonlítasz akár csak egy Mustanggal is összehasonlítasz. Itt írtad le magad, gyűlölöd azt, akinek van pénze kényelmesebb dolgokra.

    És de, elvakultan utálod az Apple-t.

    Amúgy az MS elnyomja az Apple-t is a példádat említve (bár gondolom neked a csodalinux fáj). Az Apple meg elnyomja MS-t pl MP3 lejátszók piacán. Mindegy, beszélhetek én neked úgyis kitalálsz valamit:)

    [ Szerkesztve ]

    I am cancer in your bones

Új hozzászólás Aktív témák