Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz Yutani #11 üzenetére

    Vajon miért csak a mobil szériáról tették meg az előzetes bejelentést? Vajon ennyire jelentéktelen? Pedig azért a GCN3 hozta tömörítés szépet hozhat az IGP konyhájára. Ahogy notebookba bemehet a mobil részleg, úgy befűzhetnének cégeket NUC vagy miniSteamBox gyártásra is. Mivel IGP-ben tudnak jó áron erősek lenni, ezért azt kell domborítani. Szóval ha nagyot virítani nem is fog tudni jelen ismeretek szerint az asztal BR, azért nem lesz érdemtelen.

    Ugyanakkor különös az is, hogy Abu csak a mobil széria szivárgásáról tett és tesz most is említést, noha a benchlife lehozta az AM4-es kínálatot is. Persze ez valószínűleg nem lett megerősítve, tehát pletyka. De ennélfogva kérdéses, hogy egyáltalán igaz-e.

    Kiváncsi vagyok, volt-e valami különös oka, hogy most csak a mobil lett bejelentve. Nem is érzem ezt a témát annyira jelentősnek, amivel mondjuk hijackelhették volna az Nvidia Pascal bejelentést, vagy az intel 10 magos Broadwell szivárgást. Tehát most így ezzel az előzetes részletezéssel mi volt a cél?

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Yutani #55 üzenetére

    Tisztába vagyok a dolgokkal alapszinten. Szeretem és tisztelem az AMD-t, sokkal ügyesebbek mint az Intel-esek, de szar gyártástechnológiával az egész egy kapálózás. Gyártassák le ezt is a Samsunggal 14 nanon ne itt szenvedjenek egy életképtelen 28 nanométerrel, mert a vetélytársak úgyis lenyomják őket, hiába gyártanak olcsón.
    Olyan számomra az AMD mint mondjuk az F1-ben a Red Bull: állati profi szakembereik vannak, gyakorlatilag a legjobb aerodinamikájuk nekik van még mindig, de a motor miatt az egész értelmetlen az elmúlt 3 évben. És impotensen kukucskálnak és várakoznak. Már rég ott kellett volna hagyniuk a GF-et és Samsunggal partnerséget kötni.
    Ez, illetve a Zenhez való alaplapok Zen nélkül tényleg valami egész hihetetlen húzás tőlük.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák