Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Móci #193 üzenetére

    De miért gondolod, hogy mindenki ezeket fogja túrni?
    Képeidet is otthon hívod elő?
    Emailt is szoktál küldeni, azt is annyian elolvashatják, mint a felhőben lévőt.
    Nem értem miért tekintik sokan nem biztosnágosnak a felhőt.
    Oda is lehet tanúsítvány alapú autentikációt, vagy one time passwordöt használni.
    Az hogy valaki besétál egy ilyen helyre és majd jól letölti az adataidat, enyhén szólva hülyeség lenne. Pont annyira tudják feltörni a géped netezés közben mint egy ilyen rendszert, bár inkább kevésbé. Mert egy ilyen nagy rendszert jóval biztoságosabbra csinálnak, mert ha kiderül, hogy baj van, akkor mindenki menekül onnan és lehúzhatják a rolót.

    Integra: Ne csak a saját vackaidra gondolj, hanem mondjuk cégekre levelezésére, amit akárhonnan el akarsz érni, céges doksik (nem a hipertitkos) stb. De a telefonodra sem fogod feltolni az elmúlt 20 év fényképeit. Viszont most, hogy telón is van net, bármikor elérheted a felhőben tárolt dolgaidat. Gmail is felhő. Sok idióta mégis azt használja mi.
    Cool dolog? Na én vagyok a legutolsó aki ilyet mond. De a gyártók akiket támogatunk is ezeket kezdik tolni. IT biztosnágtechnikai cégek. Nem azért mert most ezt akarják eladni, hanem mert erre van igény.
    Chromebook meg 1 fail.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák