Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz Narasim #12 üzenetére

    Természetesen a beszólás a Kenwoodra vonatkozott, ami cuccot utoljára láttam tőlük az 2 hónap alatt ment vissza a gyárba, ilyen aiwa minőség kb... (de most általánosítottam)

    Ez a NAD egy érdekes kérdés, mivel éveket töltöttem sztereó fórumon, így utólag (és már akkor sem) hiszem, hogy beégnék a véleményemmel. Éppen átlag feletti márka, hangban éppen átlag feletti cuccokkal, éppen átlag feletti árakkal, tehát jobbat csinálnak, mint a denon meg a többi félévente fél kilóval könnyebb az erősítő márka, de pont annyival többet is kérnek érte.

    Tipp: sztereó fórumon ismert márkákkal amúgy sem foglalkozunk... bár ez relatív, mert egy idő után a wadia is ismert márkának fog tűnni, pedig azért is adnak egy suzukit.

    Tipp2: Ne vedd sértésnek, de az összegeken meg jót nevettem, ugye nem hiszed, hogy 90e forintért adnak egy rendes erősítőt...? Ha annyiból meg lehetne oldani a hifizést, akkor senki nem hifizne, mert mire elkezdenénk, már vége is lenne...

    Na mindegy, ez nem az a fórum. Ha nem lennének ilyen röhejesek a cikknek álcázott fizetett hirdetések itt a legújabb full kommersz 9 HDMI, nulla hang eszközökről, akkor én sem rombolnám itt a hangulatot.

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák