Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz arnyekxxx #802 üzenetére

    Lássunk reálisan...idehaza felső 10.000 jól él...lop, csal, hazudik, dőzsöl.....örököl...helyezkedik.......a középosztály mint olyan egyre egyre lejjebb sűlyed és saját szintjén nyomorog és bizony fűt 7-8 hónapot.....a magyarok többsége és a vidék meg valóban szenved.....és mellé még kapja az agymosást stb stb... :R

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • mephi666

    nagyúr

    válasz arnyekxxx #802 üzenetére

    nem volt még 1 éves a fiunk, amikor megvettük a szánkót... 1 éve karácsonyra inkább kivettünk a mátrában egy házat, hogy végre fel tudjuk avatni 4 év után :) ...idén télen nézegettem az időjárást és már ott sem volt akkor hó... ha legközelebb havat akarunk neki mutatni, szerintem erdélybe, vagy az alpokba megyünk...

    ...ja és szüleim falujában mutattam neki a "dombot", ahová 30éve folyamatosan kijártunk szánkózni... akkor ez jellemezte a telet, hogy suli után több tucat gyerek húzta a szánkót és sötétedésig ment a csúszkálás... meg az iskola melletti teniszpályát felengedték és ott lehetett korcsolyázni meg jégkorongozni... vezetés szempontjából mondjuk nem bánom, hogy nem csúszkálósak télen az utak, de már vagy 5-6 éve ilyen miatt se kellett aggódni

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák