Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    "végeredményben jóval kisebb lesz a kódméret, azaz jóval kevesebb munkával érhető el ugyanolyan eredmény"
    Erosen ketlem, hogy ezzel barmelyik programozo egyetert.
    Az OOP-nak pont az a lenyege, hogy amit masok mar megirtak helyetted,az nem feltetlenul arra kell,amire te fogod hasznalni,de az is benne van.
    Igy a kod nagyobb lesz,tobb eroforrast is zabal, de sokszor 1 ora alatt megvan az,amit nullarol felepitve hetekig,honapokig csiszolgatnal.
    Maga az eroforras-igeny pedig sokszor szimpla uzleti donteskent dol el.
    Egy egyszeru kerdest kell feltenni :
    Megeri nekem tobbszaz munkaora pluszt beletolni a projectbe azert,hogy a felhasznalok nehany szazalekanal minimalis gyorsulas jelentkezzen ?

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • kenwood

    veterán

    Nekem volt nemreg intel g4400, 4 gb ddr4 2400 rammal. az ugye joval erosebb,mint az atomos gepek,de nekem mar nagyon karcsu volt. Eleg volt 8-10 chrome tab,es elkezdett lassulni,ha melle meg elinditottam egy utorrentet 1-2 letoltessel,akkor pedig mar komoly akadasok is voltak. Persze 1-1 konkret feladtra, celgepnek jok lehetnek,de a "sima netezesre" manapsag mar normalis vas kell. Anyunak is bovitettem a gepet,mert alapbol okes volt, 1-1 nagyobb facebook kepgaleria,vagy az rtl most megfektette csunyan a regi fost.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák