Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati00

    tag

    válasz orion1025 #1 üzenetére

    Oké, értem a pontodat, használtam is hozzá fekete egeret és fekete billentyűzetet, csak úgy gondoltam mi lenne, ha teszek itt kivételt, mert ha már retro, akkor már ez, amúgyis nálam a billentyűzetek általába elég ramaty állapotba vannak sok év használat után, amit előkaptam billentyűzetet hozzá az túl lapos gombokkal volt, azon kényelmetlen volt gépelni, ami billentyűzetet említettem, hogy már nem tok rajta jól gépelni, azt szívesen befogtam volna, mondjuk arról már lekoptak a feliratok nagyrészbe, így az is ront az összképen.(Van még világítós billentyűzetem is csak azon utáltam gépelni mert az is lapos volt meg annak kitörtem a lábait) Aztán ugye a pincében erre a kincsre rátaláltam, nagyon megörültem ennek és felhoztam. Amúgyis PS/2-es billentyűzetre vágytam hogy azért legyen szabad a 2 USB port, ha kell valamit rádugni pl pendrive vagy bármi más - ne kelljen vele vacakolni

    Ha már régi billentyűzet, akkor már régi egér, hogy jó legyen az összkép. Az egér, amit én használtam, én vettem, csak hát nem korhű a géphez, azt már azt akartam hogy legyen valami régi dolog is. Az, hogy sárga, az egy dolog, rontja is az összképet, de hát ez van. Én nem nagyon akarok hozzányúlni a műanyag burkolathoz, bár ha nálam mégjobban sárgulnak, akkor talán. (Bár kétlem, mert nem nagyon éri UV sugárzás a gépházat, a billentyűzet, egér meg azért nem nagyon, mert asztal alatt vannak amikor be van tolva a billentyűzettartó.

Új hozzászólás Aktív témák