Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    Köszönöm a hozzászólásokat, és az észrevételeket:

    Lecs@: azért vigyázz, amikor a termék neve és a leírása nincs összhangban, de az ár vsz az 1 terásé :)

    Racionális: pedig a szoftveres gyorsítást a gyakorlati használat is igazolja, nemcsak a tesztek. Főleg USB 2-n.

    King U: köszi az elismerő szavakat,
    a vezérlőknek majd utánanézek,
    és előbb-utóbb hdsentinel-t is megkeresem, hogy vajon miért nincsenek hardver és adatviteli adatok,
    a ház totál fém,
    biztonságos eltávolítás után leáll PC-nél és TV-nél leválasztás után is, LED kialszik,
    hőmérséklet: természetesen teszteltem, nem is értem, miért maradt ki a szövegből :B
    Lényeg, hogy a hőmérője OK, nem kell kalibrálni, és a drive nem melegszik, terhelve, még a műbőr tokjában sem! Tok nélkül 38-39 C, tokban 41-42 C-re emlékszem, majd megnézem a max hőmérsékletet HDS-ben.

    Kansas: A gyártó inkább a HDD-t ajánlja, itt pl. a lenti "Megjegyzések" között olvashatóan. Ahogy írja is, az írás-törlés gyakoriság miatt, valószínűleg még az SSD őskorából való (most már feleslegesen óvatosnak tűnő) beidegződésként. Fix felvételnél és annak hosszú távú eltárolásakor (aminek persze nem sok értelmét látom, mert csak és kizárólag az adott készüléken nézhető vissza) nyilván nem szempont, de időeltolásnál folyamatos felülírás van, nekem másfél órát tud így a TV.

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák