Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz QwErTy42 #19 üzenetére

    Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert nekem asus G56-om és ha throttlingol is nem igazán lehet észrevenni játékok alatt, míg azért más laptopoknál észrevettem kb fél óra után egy fps zuhanást. Pedig a G56 is i7-4700HQ és GTX760m. Mondjuk abban tisztességes két körös 2 ventis hűtés van. Mondjuk melegszik, de nem kellemetlen ráadásul fent a számoknál így igazából nem zavaró, mert még játék közben sem nagyon van ott az ember keze.

    Az a baj ezekkel az izom ultrabookokkal, hogy érdemi munkára kicsi a kijelző. Mert mondjuk CAD-re nem lenne rossz ez, mert hiába nem bír vele a hűtés ott nem folyamatosan van erőltetve a proci hanem csak amikor transzformáció van (most a szimulációktól meg végeselem modellezésektől tekintsünk el amikor sokáig kell számolni) de néha még 2*24" is kevés ha a terveket is kell nézni nem hogy ez. Egy managernek meg minek ekkora erő? Persze trendi, értem én de akkor már tényleg Mac mert az meg még "trendibb"...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák